Bose Soundtouch 30 (0000030)

Marka : Bose
Tedarikçi : Sharaf
Fiyat : $766.50(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺5.262,18(KDV Dahil)
₺5.262,18 'den başlayan taksitlerle

Bose'un en güçlü kablosuz müzik sistemi

 

SoundTouch® 30 kablosuz müzik sistemi müzik aşıklarının favori sanatçıları ve yeni şarkıların keyfini daha önce hiç duymadıkları güçte ve netlikte bir ses performansı ile çıkarmalarına yardımcı olur. Direkt olarak evinizin Wi-Fi® ağına bağlanır; böylece karmaşık ekipmanlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu sistem evinizin en büyük odalarını bile derin, zengin ses ile doldura- bilmek için üretilmiş olan yüksek performanslı woofer'ın etrafında tasarlanmış tescilli waveguide teknolojisi kullanır. Bir telefon veya tablete ihtiyacınız olmadan favori müzik istasyonlarınızı dinlemeye başlamak için hoparlör veya kumanda üzerindeki altı ön ayardan birine basmanız yeterli.

 

 

 

 

SoundTouch® ile müziği keşfedin

 

SoundTouch® ile, yeni sanatçılar ve müzik gruplarını şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kolay keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet radyo istasyonları ve müzik arşiviniz dahil olmak üzere, Spotify ve Deezer üzerinden milyonlarca şarkıyı kablosuz olarak dinleyebilirsiniz. SoundTouch® uygulaması evinizin istediğiniz köşesinden telefonunuz veya tabletiniz ile müziğinizi kontrol etmenizi sağlar. Ve altı adet kolayca programlanabilir ön ayar ile favori müziğinize anında uygulama, hoparlör veya beraberinde gelen kumandadan erişebilirsiniz.

 
 

Evinizin ana müzik sistemi olarak kullanın

 

Bir ön ayara basıp dinlemeye başladığınızda, daha ilk şarkının nakaratına gelmeden bu sistemin neden en iyi kablosuz müzik sistemimiz olduğunu anlayacaksınız. Güçlü bir woofer basların ruhunu derinlik ve netlikle üretir. İki adet özel açılarla yerleştirilmiş sürücüler canlı tiz notalar üretir. Tescilli waveguide teknolojisi SoundTouch® 30 sisteminden yayılan güçlü performansının anahtarlarından biridir. Evinizin ana müzik sistemi olarak kullanın ve müziğinizin gücünü ortaya çıkarın.

 

 

Sisteminizi genişletme gücü

 

 

Tek bir SoundTouch® sistemiyle başlayın, sonra istediğiniz zaman yenilerini ekleyin. SoundTouch® 30 kablosuz müzik sistemi büyük bir kablosuz ürün ailesinin parçasıdır. Hepsi birlikte çalışarak isterseniz aynı müziği her yerde, veya farklı müzikleri farklı odalarda dinlemenize olanak tanırlar.

 

 

 

Ücretsiz uygulama kontrolü size veriyor

 

SoundTouch® uygulaması Spotify ve Deezer benzeri müzik servislerini keşfetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda her zaman keyfinize göre bir müzik bulabilmeniz için binlerce İnternet radyo istasyonu ve müzik arşivinize ulaşmanızı sağlar. Müziğinizi evinizin istediğiniz her köşesinden kontrol edebilmek için telefonunuzu güçlü bir uzaktan kumandaya dönüştürür.

 

 

SoundTouch®—gerçekten çok farklı

 

SoundTouch® uygulaması ile altı adet ön ayar oluşturabilirsiniz. Uzaktan kumandanız ve SoundTouch® hoparlörünüz otomatik olarak bu ön ayarları hatırlarlar.

Böylece sisteminizi kontrol etmek için telefonunuz veya tabletinizi kullanabilirsiniz. Ve sistemi açmak veya şifre girmek zorunda kalmadan, anında müziğinizi dinlemek için sadece uzaktan kumandayı kullanmanız veya hoparlör üzerindeki ön ayar düğmelerinden birine basmanız yeterlidir.

 

 

Entegre Bluetooth®

 

İstediğiniz zaman kendi veya arkadaşınızın uyumlu cihazından müzik yayını yapmanıza olanak tanır. Bu sayede sisteminizden YouTube gibi, SoundTouch® uygulamasına entegre edilmemiş kaynakları dadinleyebilirsiniz.

 

 

İki renk seçeneği

 

SoundTouch® 30, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir ve şık tasarımları sayesinde her türlü dekora uyum sağlar.

  • Evinizin istediğiniz köşesinde kolayca kablosuz müzik keyfi
  • Evinizin Wi-Fi® ağına birkaç dakikada bağlantı ve kurulum
  • Ücretsiz uygulama telefonunuzu müziğinizin uzaktan kumandasına dönüştürür
  • Aynı müziği evinizin her yerinde, veya farklı odalarda farklı müzik çalmak için başka SoundTouch® sistemleri ekleyin
  • Daha fazla müzik seçeneği için Bluetooth® bağlantısı
  • Beğenme/beğenmeme düğmeleri ile müziğinizi dinlerken değerlendirin