Bose SoundLink Mini (0000124)

Marka : Bose
Tedarikçi : Sharaf
Fiyat : $242.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺1.661,43(KDV Dahil)
₺1.661,43 'den başlayan taksitlerle

Bose SoundLink Mini

Bose SoundLink Mini II Bluetooth Hoparlör

Avucunuzun içinde daha iyi ses.
Hayat sizi nereye götürürse götürsün müziğinizin keyfini çıkarın. SoundLink® Mini IIBluetooth® hoparlör, avucunuzun içine sığan, ultra-kompakt bir hoparlörden güçlü, doğal ses sunar. Müzik, video veya oyunlarınızı istediğiniz an,istediğiniz yerde dinleyebilmeniz için akıllı telefonunuz, tablet veya diğer
Bluetooth® cihazınıza kablosuz olarak bağlanır. Ve şimdi entegre speakerphone ile çağrılarınız için de kullanabilirsiniz.


Derin bas ile dolu dolu bir ses performansı - her tarzda keyfini çıkarabileceğiniz bir deneyim
Kablosuz ve ultra-kompakt tasarımı sayesinde istediğiniz yerde Bose® sesi
Telefon görüşmelerinizi hoparlörden duyma imkanı
Sesli yönlendirmeler sayesinde Bluetooth® eşleştirmesini kolayca yapın
Şarj edilebilir piliyle 10 saate kadar müzik keyfini çıkartın


Siz neredeyseniz, o orada
SoundLink® Mini II hoparlör çantanızda taşıyabileceğiniz kadar küçük ve hafiftir. Ağırlığı sadece 0.67 kg'dır. 
Yüksekliğinin alçak olmasından dolayı istediğiniz yere yerleştirmenizi kolaylaştırır, ve düşük bir çekim alanı oluşturduğundan ayağınız takılıp düşmeniz neredeyse imkansızdır.
Şarj edilebilir lityum-iyon pil on saate kadar kesintisiz çalma süresi sağlar ve birçok USB şarj cihazı ile uyumludur. Hatta evdeyken daha uzun süre dinleyebilirsiniz; özel şarj ünitesi hoparlörü şarj ederken dinlemeye devam etmenize izin verir ve de istediğiniz zaman hoparlörü kapıp dışarı çıkabilirsiniz.


Bluetooth® bağlantısı
İstediğiniz sesi kablolarla uğraşmadan elde edebilmeniz için hoparlörün yaklaşık 9 m'lik bir menzili vardır. Akıllı telefonunuz, iPad® veya diğer Bluetooth® cihazınızla sesli yönlendirmeler sayesinde eskisinden çok daha kolayca eşleşir. Yeniden bağlanmanızı kolaylaştırmak için en son kullanılan sekiz cihazı hafızasında tutar.


Büyük performans, küçük ebat
Bu kadar küçük bir hoparlörden bu kadar zengin bir ses elde etmeyi beklemiyor olabilirsiniz fakat SoundLink® Mini II hoparlörün performansı çok yeni. Artık taşınabilirlik için performanstan ödün vermek zorunda değilsiniz. Tescilli teknolojiler ve yenilikçi sürücü konfigürasyonu birlikte çalışarak ultra-kompakt bir kasadan derin baslar dahil tüm ses skalasında güçlü ses elde etmenizi sağlar. 


Kullanım kolaylığı, zarif tasarım
SoundLink® Mini II hoparlör şık ve zarif olması için tasarlandı. Tek parça alüminyum kasası hem çekici, hem de uzun ömürlüdür. Açma/kapama ve volüm düğmeleri hoparlör üzerindedir. Diğer tüm fonksiyonları Bluetooth® cihazınızdan kontrol
edebilirsiniz.


Diğer özellikleri
Özel şarj ünitesi pili şarj eder ve hoparlörünüz için elverişli bir ana üs görevi görür. Ayrıca şarj ederken hoparlörünüzü dinlemenize izin verir
Duvar prizi kablosu isteğe bağlı olarak şarj ünitesine veya hoparlöre direk takılabilir
AUX girişi MP3 çalar gibi diğer ses kaynaklarını dinlemenize izin verir
USB girişi Bluetooth® cihaz uyumluluğunun devamını sağlamak için yazılım güncellemelerine izin verir